Mnr. Pierre Marais

Pierre Marais

Skoolhoof

Johann Schoonraad

Ondervoorsitter

Mauritz van Heerden

Onderwyser

Rona du Plessis

Kultuur

Alex van Rooyen

Onderwyser

Renske Ferreira

Finansies

Erika Viviers

Onderwyseres

Marlene Joubert

Akademie

Manus Mentz

Voorsitter

Oupesh Motlhabane
Jaco Prinsloo

Terrein en Geboue

Rudi Viljoen

Koshuis 

Manie Zwarts

Sport

Patrizia Lombard

Sekretaresse

Jacobs Cronjé

 

Hoofseun

Nina Pretoruis

Hoofmeisie 

Marise Schoonraaad

Onderhoofmeisie

Ampie Cronjé

Terrein en Geboue / Koshuis

Wimpie Cronjé

Terrein en Geboue / Sport 

Dissipline

Thys de Beer

Dissipline / Akademie

Pierre Marais

Skoolhoof

Alex van Rooyen

HOD: Technical

Koos Fick

HOD: Social Sciences

Christo Le Roux

HOD: Ekonomiese- en

 Bestuurswetenskap

Erika Viviers

HOD: Mathematics

Zania Botha

HOD: Engels

Marika Janse Van Rensburg
Mauritz Van Heerden
Koos Fick

HOD: Social Sciences

Alex van Rooyen

HOD: Technical

Chriisto Le Roux

HOD: Ekonomiese- en

 Bestuurswetenskap

Erika Viviers

HOD: Mathematics

Zania Botha

HOD: Engels

Suzette van Rooyen

Sekretaresse

Dorette du Preez

Ontvangsdame

Erika Russel

Koshuismatrone

Patrizia Lombard

Finansiële Beampte

Anneke Liebenberg

Koshuisadministrasie

Carien Kapp

Kassier

Lezette du Plessis

Afroldame

Annette van der Merwe

Kafeteriabestuurder

AJ Brits

IT Administrateur

Riaan Viviers

Wiskunde Geletterdheid

Heidi Janse van Rensburg

English

Erika Viviers

Wiskunde

Charné Geldenhuys

Wiskunde Geletterdheid / Besigheidstudies

Marika Janse van Rensburg

Afrikaans/EMS

Esmé de Beer

Physical Sciences / Wiskunde

Wilmari Prinsloo

Wiskunde

Barbara Coetzee

Kuns en Kultuur / LO Care

Shimelle Nezar

Afrikaans / EMS

Yolindi van der Hoven

Wiskunde

Adel van As

Lewenswetenskappe /

Natuurwetenskappe

Gasvryheidstudies

Annanet Boshoff
Lynette Klynsmith

English

Zania Botha

English

Anel Flack

Information Technology

Afrikaans

Carina Steenkamp
Christo le Roux

English

Nicolene van Niekerk

Afrikaans

Mauritz van Heerden

Landboutegnologie / Sosiale

Wetenskappe

Afrikaans

Cor Joubert

IGO

Jacoline van der Hoven

Afrikaans

Sonia Steyn
Elsje Greaves

LO Sport

Rozelle Mulder

Wiskunde

Christelle Jacobs

Geografie

Wiskunde

Melicia Fourie

Lewenswetenskappe en 

Gasvryheid

Linda Jordaan

Afrikaans EAT en CAT

Yvette van Zyl

Besigheidstudies

Carike Broodryk

Engels

Carmen Gouws

Lewenswetenskappe /

 Natuurwetenskappe / LO

Heinu Gouws

Ekonomiese Bestuurswetenskap

Beandri Groenewald

Wiskunde Geletterdheid

Fozia Stuart

English HL/FAL

Maresha Oelofse

Engels

Lorinda Kotze

Rekeningkunde

André Kirchner

Lewensoriëntering

Shawn Potgieter

Afrikaans